Mladá fronta Dnes 3. prosince 2018

Celostátní deník informuje o otevření půdní vestavby na našem gymnáziu.

Jindřichohradecký deník, 29. 11. 2018

Článek o slavnostním otevření nových učeben v půdních prostorách.

Třeboňský svět, září 2018

Rozhovor s ředitelkou školy při příležitosti 150. výročí založení třeboňského gymnázia.

Poslední den otevřených dveří

Zveme všechny zájemce o studium u nás na poslední oficiální Den otevřených dveří, který proběhne v úterý 26. února 2019.

Třeboňská lázeňská televize

Podívejte se na reportáž s pozvánkou na Oslavy 150. výročí založení našeho gymnázia, ve které se dozvíte lecos i o probíhající investiční akci.

Třeboňský svět, červenec 2018

Článek o přestavbě a blížících se oslavách 150 GT.

Zobrazit článek
Reportáž ČR o jedné z našich prvních maturantek

Poslechněte si reportáž, kterou natočil Český rozhlas při příležitosti zahájení letošních maturit.

Soutěž Interiér roku

Projekt naší nové knihovny se prosadil v soutěži Interiér roku, kterou organizuje Institut bytového designu pro české a slovenské architekty.

Ředitelské volno 20.- 21.5. 2019

V souladu s § 24 odst. 2 zákona č.561/2004 sb. (Školský zákon) vyhlašujeme z organizačních důvodů (ústní maturitní zkoušky) ředitelské volno pro všechny žáky na pondělí a úterý 20. a 21. května 2019. Žáci v tyto dny nemají nárok na dotovanou stravu ve školní jídelně.

Cestovatelské středy - Indie

Ve středu 12. června od 16:00 se uskuteční další cestovatelská středa. Tentokrát bude o indickém Ladaku vyprávět Jirka Záleský.

Ústní maturitní zkoušky

Od pondělí 20. 05. 2019 do pátku 24. 5. 2019 proběhnou ústní maturitní zkoušky oktávy a 4. ročníku.