Informace o projektu

Finanční situace v českém veřejném školství není nikterak růžová, a proto považujeme za výrazný úspěch získání finanční podpory z Operačního programu Rozvoje lidských zdrojů MŠMT ČR v hodnotě 2 508 550 Kč, která bude škole vyplacena z 25 % ze státního rozpočtu a ze 75% z Evropského sociálního fondu. Název projektu, na jehož náplni škola v loňském roce intenzivně pracovala, je Pilotní ověřování Školního vzdělávacího programu základního vzdělávání (ŠVP ZV) v regionu Třeboňsko.

Informace o projektu