Informace o projektu

Finanční situace v českém veřejném školství není nikterak růžová, a proto považujeme za výrazný úspěch získání finanční podpory z Operačního programu Rozvoje lidských zdrojů MŠMT ČR v hodnotě 2 508 550 Kč, která bude škole vyplacena z 25 % ze státního rozpočtu a ze 75% z Evropského sociálního fondu. Název projektu, na jehož náplni škola v loňském roce intenzivně pracovala, je Pilotní ověřování Školního vzdělávacího programu základního vzdělávání (ŠVP ZV) v regionu Třeboňsko.

Zobrazit článek

Schůzka rodičů pro 1.4

19. října 2021 od 16:30 v učebně biologie v přízemí informativní schůzka rodičů s vedením školy a učiteli

Podzimní prázdniny

27. a 29. 10. podzimní prázdniny, 28. 10. státní svátek

Moderní společenské hry 19. 10.

Od 13.15 hodin, učebna dějepisu.