Třeboňský svět I/2015

V lednovém čísle časopisu Třeboňský svět vyšel článek o zhodnoccení a ukončení projektu Nové výzvy pro Třeboňsko.

Projektová nástěnka

Zobrazit článek
Nahlédněte do nových propagačních novin

Blíží se období, kdy se žáci základních škol začínají rozhodovat o své budoucnosti a začínají si vybírat směr svého dalšího studia.

Časopis GYM č. 36

V rámci projektu Nové výzvy pro Třeboňsko bylo vydáno další číslo časopisu GYM, tentokrát na téma POMOC.

GYM a Jihočeský festival zdraví

Město Třeboň uspořádalo ve dnech 19. - 20. září Jihočeský festival zdraví, v rámci kterého jsme měli možnost prezentovat na třeboňském náměstí náš časopis GYM.

Ročenka města na rok 2013

V Ročence města Třeboně na rok 2013 představí své úspěchy a činnost i naše škola.

Zobrazit článek
Nahlédněte do čerstvých propagačních novin

Webová stránka stredniskoly.cz

Informace o významných projketových aktivitácj je zvěřejněna na webových stránkách stredniskoly.cz, konkrétně na adrese http://www.stredniskoly.cz/skola/600008291.html.

Prezentace závěrečných prací 2018/2019

VI, VII, 2. + 3. - rozdělení na sekce, program

Matematický klokan

Matematická soutěž proběhne 1. a 2. hodinu.

Praha společenskovědní

29. 3. - exkurze do Prahy pro sextu a 2. ročník (návštěva Pražského hradu, Kanceláře prezidenta republiky, představení Netrpělivost srdce ve Stavovském divadle)

Ředitelské volno 16. 4. 2019

Vyhlašujeme ředitelské volno pro všechny žáky na den 16. 4. 2019 - v souladu s § 24 odst. 2 zákona č.561/2004 sb. (Školský zákon) z organizačních důvodů (1. termín přijímacích zkoušek)

Informační odpoledne pro rodiče

Všechny rodiče zveme 9. 4. 2019 od 16:30 hodin na informační odpoledne.

UnescoCentrum občanského vzděláváníPřírodovědecká fakulta UKEvropské strukturální a investiční fondyMasarykova universitaStátní oblastní archív Třeboň