Prezentace školy 2022

Publicita v roce 2022

Burza škol 2022

Dne 5. října 2022 proběhla v KKC Roháč tradiční Burza škol, které jsme se samozřejmě zúčastnili i my. Žákům základních škol jsme nabídli individuální prohlídky všech prostor školy, některé skupiny využili i možnost zúčastnit se tradičních aktivit v půdních prostorách (jazykové kvízy, Kolumbus Day, jednoduché laboratorní pokusy).

Den otevřených dveří v úterý 22. listopadu 2022

Srdečně zveme všechny zájemce o studium na našem gymnáziu na Den otevřených dveří, v rámci kterého představíme budovu našeho gymnázia, seznámíme s učebními plány a se vším zajímavým, co souvisí se studiem u nás.

Propagační noviny 2022/2023

Prohlédněte si a šiřte propagační noviny, ve kterých seznamujeme veřejnost nejen s naším gymnáziem - jeho budovou a výukou, ale i s důležitými termíny v novém školním roce - včetně úterý 22. listopadu 2022, kdy u nás proběhne tradiční Den otevřených dveří. Na 21. ledna 2023 plánujeme i v tomto školním roce přijímací zkoušky nanečisto.

Ročenka Třeboně za rok 2021

V létě 2022 vychází Ročenka města Třeboně, kde míváme pravidelně příspěvek za naše gymnázium.

Poslední den otevřených dveří v úterý 22. února

Nabízíme všem zájemcům o studium na našem gymnáziu poslední termíny před odevzdáním přihlášek, kdy se mohou přijít blíže seznámit s naší školou, studiem, podobou přijímacích zkoušek - budeme se na Vás těšit v úterý 22. února 2022 od 15 do 17 hodin. Doporučujeme vždy celou hodinu (15, 16, 17), kdy nabízíme prohlídku s průvodcem.