Gymnázium Třeboň

Průběh stavby - srpen

Sledujte průběžné zpravodajství o vývoji stavby s názvem Půdní vestavba pro realizaci chemického areálu a jazykových učeben. Zahájili jsme šestý měsíc realizace staby, která začala na začátku března. Z velké části zmizelo z budovy lešení, byl odstěhován jeřáb, začíná se uklízet. Na půdě se však pilně pracuje na dodělávání interiérů šesti nových učeben a nového zázemí pro žáky i učitele.

Prohlédněte si, jak stavba probíhala v březnu, dubnu, květnu, červnu a v červenci stejně jako se můžete seznámit s informacemi o projektu.

foto: AKo a MLi

Z čelní strany zmizelo lešeníKonečně máme bezbariérový záchod - ve 2. patře vedle vchodu k dívčím toaletámPečlivé zpevňování a doplňování uvolněné nebo chybějící dlažbyKompletní nová výmalba interiérů včetně štuků na chodbách a vestibuluChodby musí být důvodů nutnosti respektování protipožárních předpisů předěleny (naštěstí prosklenými) stěnamiKlimatizacePokládání linaNově osvětlené schodištěPovinná publicitaNové postranní schodiště bude do kolaudace kryto provizorní stěnouPoslední vrstva podlahové kritiny před pokládáním linaMístnost pro uložení a napojení vzduchotechnikyBoční schodištěLešení mizí i z prostoru severní terasy, kde se skví v plné kráse nová výtahová šachtaKonstrukce venkovního schodiště z boční terasyBoční schodiště bude i bezbariérovéPomáhají i učitelé :)Z úcty k předchozím generacím řemeslníkůVzduchotechnikaNové schodiště zůstává ukryto, ale je vymalované a odlážděné

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout