Průběh stavby - září

Sledujte průběžné zpravodajství o vývoji stavby s názvem Půdní vestavba pro realizaci chemického areálu a jazykových učeben. Zahájili jsme sedmý měsíc realizace stavby, která začala na začátku března. Z budovy zmizelo lešení, je opravená fasáda, budova je zevnitř díky píli našich uklízeček a pana školníka uklizená a připravená na nový školní rok. Všude je vymalováno, voňavo, přibyly protipožární prosklené stěny na chodbách. Je hotov výtah, i když se zatím nemůže používat (pouze ve výjimečných případech). Na půdě, bočních schodištích i venku práce pokračují, pokládá se dlažba. Byla dokončena nová dvojučebna výtvarné výchovy, která bude do kolaudace stavby (listopad 2018) využívána jako provizorní areál chemie.

Záříové zpravodajství uvádíme krásnými "dronovými" fotkami Šimona Čížka, za které moc děkujeme!

Prohlédněte si, jak stavba probíhala v březnu, dubnu, květnu, červnu červenci  a srpnu, stejně jako se můžete seznámit s informacemi o projektu.

foto: MLi a AKo

Nádherný pohled na hotovou střechusrpen 2018Pro srvonání fotografie z června 2017Dlažba na půdní chodbě bude žlutáDlažba na venkovní terase dozná změnu, oproti původní se změní na šedouNa severní terase se kompletuje klimatizační zařízeníboční schodištěVizualizace zábradlí u schodiště ze severní terasyKomíny nad tělocvičnou natřenyPříprava sprchového koutu v laboratoři chemie, osazeny klimatizační jednotkyRoletky ve střešních oknech jsou šedéKompletace světelných panelůDívčí toalety červené, chlepecké modréOsazení umyvadel