Přispěvek do Ročenky 2012 města Třeboně

Projektárium (červen 2012)

Pravidelná rubrika časopisu GYM, ve které informujeme čtivou formou naše čtenáře o činnostech všech šesti aktivit v uplynulých měsících.

Zobrazit článek

Na gymnáziu sklízí ovoce své práce

V červencovém čísle měsíčníku Třeboňský svět vyjde dalšíé článek o aktivitách na naší škole.

Zobrazit článek

Časopis GYM třeboňských gymnazistů je nejlepší v České republice!

Prestižní soutěž O nejinspirativnější středoškolský časopis, kterou vyhlašuje Syndikát novinářů ČR a které se letos zúčastnilo 42 časopisů z celé země, vyhrál časopis GYM třeboňského gymnázia.

Projektárium (duben 2012)

Nová projektová nástěnka

Abychom zlepšili informovanost žáků a učitelů o všech projektových aktivitách, umístili jsme na nejfrekventovanějším místě školy – na její hlavní chodbě – novou praktickou nástěnku.

Zobrazit článek

První pololetí třeboňských gymnazistů (1. 2. 2012)

V únorovém čísle měsíčníku Třeboňský svět vyšel článek, ve kterém se kromě další školní činnosti hodnotí dosavadní průběh a výsledky OP VK - Konkurenceschopnost pro Třeboňsko.

Projektárium (únor 2012)