Přispěvek do Ročenky 2012 města Třeboně

Projektárium (červen 2012)

Pravidelná rubrika časopisu GYM, ve které informujeme čtivou formou naše čtenáře o činnostech všech šesti aktivit v uplynulých měsících.

Zobrazit článek

Na gymnáziu sklízí ovoce své práce

V červencovém čísle měsíčníku Třeboňský svět vyjde dalšíé článek o aktivitách na naší škole.

Zobrazit článek

Časopis GYM třeboňských gymnazistů je nejlepší v České republice!

Prestižní soutěž O nejinspirativnější středoškolský časopis, kterou vyhlašuje Syndikát novinářů ČR a které se letos zúčastnilo 42 časopisů z celé země, vyhrál časopis GYM třeboňského gymnázia.

Projektárium (duben 2012)

Nová projektová nástěnka

Abychom zlepšili informovanost žáků a učitelů o všech projektových aktivitách, umístili jsme na nejfrekventovanějším místě školy – na její hlavní chodbě – novou praktickou nástěnku.

Zobrazit článek

První pololetí třeboňských gymnazistů (1. 2. 2012)

V únorovém čísle měsíčníku Třeboňský svět vyšel článek, ve kterém se kromě další školní činnosti hodnotí dosavadní průběh a výsledky OP VK - Konkurenceschopnost pro Třeboňsko.

Projektárium (únor 2012)

Přijímací zkoušky nanečisto

Sobota, 19. ledna 2019 od 8.00

Divadlo v aule pro I .- III.

28.1.2019 Divadlo v aule pro I. - III., (1.- 2. hod.), cena: 50 Kč/žák

Ředitelské volno

21.1.2019 v souladu s § 24 odst. 2 zákona č.561/2004 sb. (Školský zákon) vyhlašujeme z důvodu celodenního semináře učitelů na téma Formativní hodnocení ředitelské volno pro všechny žáky

Odpoledne otevřených dveří