Přispěvek do Ročenky 2012 města Třeboně

Projektárium (červen 2012)

Pravidelná rubrika časopisu GYM, ve které informujeme čtivou formou naše čtenáře o činnostech všech šesti aktivit v uplynulých měsících.

Zobrazit článek

Na gymnáziu sklízí ovoce své práce

V červencovém čísle měsíčníku Třeboňský svět vyjde dalšíé článek o aktivitách na naší škole.

Zobrazit článek

Časopis GYM třeboňských gymnazistů je nejlepší v České republice!

Prestižní soutěž O nejinspirativnější středoškolský časopis, kterou vyhlašuje Syndikát novinářů ČR a které se letos zúčastnilo 42 časopisů z celé země, vyhrál časopis GYM třeboňského gymnázia.

Projektárium (duben 2012)

Nová projektová nástěnka

Abychom zlepšili informovanost žáků a učitelů o všech projektových aktivitách, umístili jsme na nejfrekventovanějším místě školy – na její hlavní chodbě – novou praktickou nástěnku.

Zobrazit článek

První pololetí třeboňských gymnazistů (1. 2. 2012)

V únorovém čísle měsíčníku Třeboňský svět vyšel článek, ve kterém se kromě další školní činnosti hodnotí dosavadní průběh a výsledky OP VK - Konkurenceschopnost pro Třeboňsko.

Projektárium (únor 2012)

Prezentace závěrečných prací 2018/2019

VI, VII, 2. + 3. - rozdělení na sekce, program

Matematický klokan

Matematická soutěž proběhne 1. a 2. hodinu.

Praha společenskovědní

29. 3. - exkurze do Prahy pro sextu a 2. ročník (návštěva Pražského hradu, Kanceláře prezidenta republiky, představení Netrpělivost srdce ve Stavovském divadle)

Ředitelské volno 16. 4. 2019

Vyhlašujeme ředitelské volno pro všechny žáky na den 16. 4. 2019 - v souladu s § 24 odst. 2 zákona č.561/2004 sb. (Školský zákon) z organizačních důvodů (1. termín přijímacích zkoušek)

Informační odpoledne pro rodiče

Všechny rodiče zveme 9. 4. 2019 od 16:30 hodin na informační odpoledne.

UnescoCentrum občanského vzděláváníPřírodovědecká fakulta UKEvropské strukturální a investiční fondyMasarykova universitaStátní oblastní archív Třeboň