Inovovaná metodika výuky fyziky

Byla dokončena unikátní metodika výuky fyziky, v jejímž úvodu si přečtěte třeba i to, jak vidí jeden z jejích autorů Martin Krynický realitu využívání výpočetní techniky na českých školách.

Aktivita 01 - LC2: poskakující míč – měření jeho polohy pomocí čidel

V rámci projektu Nové výzvy pro Třeboňsko se uskutečnilo laboratorní cvičení poskakující míč – měření jeho polohy pomocí čidel.

Zobrazit článek
Aktivita 01 - LC3: měření rovnoměrně zrychleného pohybu vozíku na nakloněné rovině pomocí čidel

V rámci projektu Nové výzvy pro Třeboňsko se uskutečnilo laboratorní cvičení měření rovnoměrně zrychleného pohybu vozíku na nakloněné rovině pomocí čidel.

Aktivita 03 – Časopis GYM č. 36

V rámci projektu Nové výzvy pro Třeboňsko bylo vydáno další číslo časopisu GYM, tentokrát na téma POMOC.

Aktivita 04 - Setkání 14

Šifrování vs. světlo, tma a barvy

Aktivita 01 - LC2: měření pohybu rukou II

V rámci projektu Nové výzvy pro Třeboňsko se uskutečnilo laboratorní cvičení měření pohybu rukou - grafy závislosti rychlosti na čase s využitím čidel.

Aktivita 04 - Příručka

V rámci projektu Nové výzvy pro Třeboňsko vznikla příručka Rekreační šifrování

Zobrazit článek
Otevřené dveře do fyzikální laboratoře

KA01 - v rámci projektu Nové výzvy pro Třeboňsko pokračují v rámci mimoškolní výuky samostatná fyzikální měření.

Přijímací zkoušky nanečisto

Sobota, 19. ledna 2019 od 8.00

Divadlo v aule pro I .- III.

28.1.2019 Divadlo v aule pro I. - III., (1.- 2. hod.), cena: 50 Kč/žák

Ředitelské volno

21.1.2019 v souladu s § 24 odst. 2 zákona č.561/2004 sb. (Školský zákon) vyhlašujeme z důvodu celodenního semináře učitelů na téma Formativní hodnocení ředitelské volno pro všechny žáky

Odpoledne otevřených dveří