Inovovaná metodika výuky fyziky

Byla dokončena unikátní metodika výuky fyziky, v jejímž úvodu si přečtěte třeba i to, jak vidí jeden z jejích autorů Martin Krynický realitu využívání výpočetní techniky na českých školách.

Aktivita 01 - LC2: poskakující míč – měření jeho polohy pomocí čidel

V rámci projektu Nové výzvy pro Třeboňsko se uskutečnilo laboratorní cvičení poskakující míč – měření jeho polohy pomocí čidel.

Zobrazit článek
Aktivita 01 - LC3: měření rovnoměrně zrychleného pohybu vozíku na nakloněné rovině pomocí čidel

V rámci projektu Nové výzvy pro Třeboňsko se uskutečnilo laboratorní cvičení měření rovnoměrně zrychleného pohybu vozíku na nakloněné rovině pomocí čidel.

Aktivita 03 – Časopis GYM č. 36

V rámci projektu Nové výzvy pro Třeboňsko bylo vydáno další číslo časopisu GYM, tentokrát na téma POMOC.

Aktivita 04 - Setkání 14

Šifrování vs. světlo, tma a barvy

Aktivita 01 - LC2: měření pohybu rukou II

V rámci projektu Nové výzvy pro Třeboňsko se uskutečnilo laboratorní cvičení měření pohybu rukou - grafy závislosti rychlosti na čase s využitím čidel.

Aktivita 04 - Příručka

V rámci projektu Nové výzvy pro Třeboňsko vznikla příručka Rekreační šifrování

Zobrazit článek
Otevřené dveře do fyzikální laboratoře

KA01 - v rámci projektu Nové výzvy pro Třeboňsko pokračují v rámci mimoškolní výuky samostatná fyzikální měření.

Prezentace závěrečných prací 2018/2019

VI, VII, 2. + 3. - rozdělení na sekce, program

Matematický klokan

Matematická soutěž proběhne 1. a 2. hodinu.

Praha společenskovědní

29. 3. - exkurze do Prahy pro sextu a 2. ročník (návštěva Pražského hradu, Kanceláře prezidenta republiky, představení Netrpělivost srdce ve Stavovském divadle)

Ředitelské volno 16. 4. 2019

Vyhlašujeme ředitelské volno pro všechny žáky na den 16. 4. 2019 - v souladu s § 24 odst. 2 zákona č.561/2004 sb. (Školský zákon) z organizačních důvodů (1. termín přijímacích zkoušek)

Informační odpoledne pro rodiče

Všechny rodiče zveme 9. 4. 2019 od 16:30 hodin na informační odpoledne.

UnescoCentrum občanského vzděláváníPřírodovědecká fakulta UKEvropské strukturální a investiční fondyMasarykova universitaStátní oblastní archív Třeboň